spacer
spacer search

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w Stargardzie Szczecińskim
SPORT - ZABAWA - FAIR PLAY

Search
spacer
-----------------
 
header
Menu główne
Strona główna
Informacje
Terminarz
Wyniki
Lekkoatletyka
KONTAKT
Kalendarium
GALERIA
Współzawodnictwo
 
Strona główna arrow Wyniki arrow Igrzyska Młodzieży Szkolnej arrow Wyniki Drużynowych Biegów Przełajowych o Puchar Starosty Stargardzkiego - IMS 08/09

Wyniki Drużynowych Biegów Przełajowych o Puchar Starosty Stargardzkiego - IMS 08/09 PDF Drukuj E-mail
Napisał: Zbigniew Piecyk   
środa, 22 kwiecień 2009

Dziewczęta: 1.Szkoła Podstawowa Nr 5 w Stargardzie - opiekun: p. Elżbieta Kułaga

Chłopcy: 1.Szkoła Podstawowa Nr 8 w Stargardzie - opiekun: p. Marzena Rataj

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 20 kwietnia 2009r. X Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Stargardzkiego.

         

Punktacja drużynowa dziewcząt        
1 Szkoła Podstawowa Nr 5
286 pkt    
2 Szkoła Podstawowa Nr 3
273    
3 Szkoła Podstawowa Nr 7
152    
4 Szkoła Podstawowa Nr 1
149    
5 Szkoła Podstawowa Nr 4
106    
6 Szkoła Podstawowa w Dolicach
105    
7 Szkoła Podstawowa Nr 8
102    
8 Szkoła Podstawowa Nr 2
80    
9 Szkoła Podstawowa w Dobropolu
58    
10 ZSP w Suchaniu
43    
11 Szkoła Podstawowa w Sądowie
29    
12 Szkoła Podstawowa Nr 6
12    

         

Punktacja drużynowa chłopców        
1 Szkoła Podstawowa Nr 8
251 pkt.    
2 Szkoła Podstawowa Nr 3   212    
3 Szkoła Podstawowa Nr 4   209    
4 Szkoła Podstawowa Nr 6   175    
5 Szkoła Podstawowa Nr 5   128    
6 Szkoła Podstawowa Nr 1   94    
7 Szkoła Podstawowa Nr 2   78    
8 Szkoła Podstawowa w Dolicach   77    
9 Szkoła Podstawowa w Dobropolu   70    
10 ZSP w Suchaniu   54    
11 Szkoła Podstawowa w Sądowie   27    
12 Szkoła Podstawowa Nr 7   20    

         

Dziewczęta - rocznik 1998
1 Górzyńska Daria SP 5
2 Dulińska Wiktoria SP 3
3 Morawska Natalia SP 7
4 Pawlak Angelika SP 1
5 Banaszek Katarzyna SP 5
6 Dalewska Paulina SP 5
7 Kulpa Joanna Dolice
8 Majsner Klaudia SP 2
9 Wietrzyńska Maja SP 5
10 Nedranowska Anna SP 8
11 Wojciechowska Marika SP 1
12 Bielecka Oliwia SP 2
13 Borkowska Kamila SP 1
14 Markiewicz Natalia SP 2
15 Klińska Andżelika SP 5
16 Niesporek Natalia SP 5
17 Musiał Daria SP 4
18 Kapes Kinga Sądów
19 Wasiela Klaudia  Suchań
20 Kaczmarek Ola SP 3
21 Kuczyńska Karolina SP 5
22 Łukaszewicz Nikola SP 3
23 Skorupa Weronika SP 4
24 Różycka Nikola Dobropole
25 Michalak Sandra Suchań
26 Borowska Katarzyna SP 8
27 Kierczyńska Magda SP 3
28 Kolano Katarzyna SP 8
29 Kucznejko Klaudia SP 3
30 Jabłońska Joanna SP 6
31 Szatkowska Daria SP 3
32 Rutz Anna SP 3
33 Czech Karolina SP 5
34 Posyniak Ola SP 7
35 Pawłowska Martyna SP 3
36 Ostrowska Klaudia SP 3
37 Borowska Oliwia SP 6
38 Matysiak Zuzanna SP 5
39 Szczurko Wiktoria SP 3
40 Urbańska Magdalena Suchań
41 Milcz Karolina SP 1
42 Świerbiołek Paulina SP 6
43 Litke Alicja SP 1
44 Drabant Anna SP 8
45 Gazda Klaudia SP 8
46 Kołodzieżna Agata Suchań
47 Buwelska Martyna SP 3
48 Mazurek Beata SP 5
49 Kaznowska Joanna SP 3
50 Wawrzyniak Gracja SP 6
51 Górecka Agata Dolice
52 Kasprzak Oliwia SP 1
53 Zimny Aleksandra SP 2
54 Karatysz Klaudia SP 2
55 Brygman Joanna SP 4
56 Sowa Natalia SP 7
57 Kochel Patrycja SP 2
58 Szuba Weronika SP 2
59 Ziemak Marta SP 2
60 Widoniak Julia SP 7
61 Dembińska Ola SP 3
62 Szczurowska Aleksandra SP 6
63 Wasiak Karolina SP 5
64 Wilczyńska Amelia SP 3
65 Podgórska Paulina SP 7
66 Mańkowska Weronika SP 3
67 Broszko Agata Suchań
68 Król Marika SP 3
69 Juchniewicz Weronika SP 1
70 Woźny Katarzyna SP 1
71 Juchacz Kinga SP 3

   

   

Dziewczęta - rocznik 1997  
1 Urbanik Anna Dolice
2 Woźniak Karolina SP 5
3 Ociepa Barbara SP 3
4 Nadolska Jagoda SP 7
5 Malik Nikola SP 1
6 Żurawska Patrycja SP 5
7 Piątkowska Patrycja SP 8
8 Nadolska Róża SP 7
9 Węcławik Klaudia SP 5
10 Szulc Karolina SP 5
11 Dróżdż Patrycja Suchań
12 Żmuda Michalina SP 3
13 tradomska Natalia SP 7
14 Gniewek Klaudia SP 3
15 Badocha Anna SP 8
16 Cymerman Magda SP 3
17 Sobczyk Daria SP 3
18 Wierzchowska Estera SP 1
19 Chodkowska Marta SP 7
20 Ćwirta Jagoda SP 6
21 Ignaś Sara Dobropole
22 Aniszewska Laura SP 5
23 Zaklukiewicz Dominika SP 3
24 Danicka Roksana Dolice
25 Filipiak Weronika SP 5
26 Zielińska Oliwia Suchań
27 Jałoszyńska Hanna Dolice
28 Wójcik Wiktoria SP 1
29 Aleksiuk Natalia Sądów
30 Brzezińska Izabela SP 5
31 Busz Katarzyna SP 5
32 Kostarczyk Klaudia SP 1
33 Kostarczyk Karolina SP 1
34 Gębala Kinga SP 8
35 Wiśniewska Agata SP 7
36 Nowak Marta SP 4
37 Korobejko Alicja Sądów
38 Mucha Martyna SP 3
39 Czupryniak Iga SP 3
40 Świacka Patrycja SP 4
41 Rzeszuto Joanna SP 3
42 Juzinkiewicz Katarzyna SP 4
43 Martynowska Ala SP 3
44 Bujko Weronika SP 2
45 Staropiętka Ana SP 7
46 Grabarek Daria SP 2
47 Winowicz Natalia SP 3
48 Smolarek Paulina SP 7
49 Pisarek Jarmina SP 3
50 Zycer Magda SP 3
51 Farbotko Natalia SP 5
52 Ułasik Ola SP 3
53 Gawriłowska Olesia SP 3
54 Jelonek Paulina SP 1
55 Kryńska Andżelika SP 2
56 Grześkowiak Ola SP 2
57 Sitowiak Natalia SP 8
58 Rogóz Beata SP 8
59 Martyniuk Natalia SP 1
60 Ostafejczuk Agata SP 4
61 Piegat Justyna SP 8
62 Różańska Magda SP 3
63 Szymoszek Andżelika SP 2
64 Urbel Agata SP 2
65 Poraźińska Paulina Suchań
66 Urbel Paulina SP 2
67 Kaźmierczak Ola SP 3
68 Janczak Magda SP 8
69 Keller Katarzyna SP 6
70 Czmoch Natalia SP 3
71 Ostep Klaudia SP 7
72 Mucha Kamila SP 3
73 Borkowska Natalia SP 1
74 Kasprzak Weronika SP 4
75 Poźniak Patrycja SP 4
76 Wilkosz Joanna SP 3
77 Zachorowska Adrianna SP 1
78 Lewandowska Sandra SP 7
79 Łuczyńska Sandra SP 3
80 Kaczmarek Jagoda SP 1
81 Hartyniuk Patrycja SP 1
82 Bekiesz Monika SP 7
83 Łopato Maja SP 1
84 Suszczewicz Weronika SP 3
85 Łyko Marta SP 6
86 Żak Paulina SP 1
87 Pondo Joanna SP 7
88 Śrek Marcela SP 7

   

Dziewczęta - rocznik 1996  
1 Bortkiewicz Aleksandra SP 4
2 Szewczyk Weronika SP 3
3 Kupis Monika SP 8
4 Boder Malwina Sądów
5 Szlęk Małgorzata SP 7
6 Chmiel Anna SP 3
7 Grońska Nikola SP 5
8 Łyskawa Kinga Dobropole
9 Laszkiewicz Klaudia SP 3
10 Dulas Angelika SP 2
11 Wieliczko Jolanta SP 5
12 Siedlec Dagmara SP 3
13 Tomaszewska Jolanta Dobropole
14 Iwańczuk Magda Dolice
15 Kostka Edyta SP 4
16 Ręnkorajska Justyna SP 5
17 Majkowska Katarzyna SP 4
18 Cendrowska Ewelina SP 3
19 Zadorska Natalia SP 4
20 Hajkowska Kamila SP 7
21 Danicka Karolina Dolice
22 Borkowska Natalia SP 4
23 Okraj Anna SP 1
24 Rębas Dominika SP 7
25 Strojek Majka SP 3
26 Piegat Karolina SP 8
27 Jahnz Wiktoria SP 1
28 Winynkiewicz Ada SP 4
29 Pakuła Agnieszka SP 3
30 Karpińska Małgorzata SP 3
31 Taźbierska Martyna  Sp 7
32 Oleszek Joanna SP 2
33 Brzechwa Katarzyna SP 1
34 Sokołowska Karolina SP 3
35 Leszczyńska Agata SP 5
36 Zabojszcz Anita SP 3
37 Kapuścik Kamila SP 8
38 Zatorska Aleksandra SP 1
39 Waldowska Monika SP 7
40 Korydkiewicz Marta SP 3
41 Rybij Marika SP 8
42 Budzyńska Adrianna SP 4
43 Woźniak Oliwia SP 3
44 Szkuap Paulina  Dobropole
45 Herda Kamila SP 3
46 Ziomek Beata Suchań
47 Szczepaniak Anna SP 8
48 Wojnowska Alicja SP 3
49 Matkowska Małgorzata SP 5
50 Wojtkiewicz Dominika SP 2
51 Rembiszewska Zuzanna SP 5
PK Graczyk Aleksandra- 95r. SP 7
52 Dudek Sandra SP 3
53 Zdanowska Dominika SP 2
54 Walus Natalia Suchań
55 Zawadzińska Patrrycja  Suchań
56 Jankowska Kamila SP 6
57 Stępniewicz Amelia SP 7
58 Zawiślak Anita Suchań
59 Krychowska Aleksandra SP 3
60 Sudoł Weronika Sądów
61 Sot Szyrlina SP 2
62 Wiączek Martyna SP 1
63 Malinowska Dominika SP 2
64 Kłakowicz Karolina SP 4

   

Chłopcy - rocznik 1998  
1 Krychowski Adrian SP 3
2 Piętka Kacper SP 6
3 Edyk Mateusz SP 8
4 Kostka Dariusz SP 4
5 Twardowski Bartek SP 4
6 Radzikowski Robert SP 6
7 Iwanicki Alan Suchań
8 Gągało Dominik SP 4
9 Pluta Kacper Dolice
10 Kowalski Kacper SP 5
11 Danielewicz Daniel SP 8
12 Stryszyk Wiktor SP 7
13 Boder Łukasz  Sądów
14 Paliwoda Jacek  Dolice
15 Kulbarsz Bartosz SP 8
16 Aleksander Roman Dolice
17 Zugaj Mateusz Dobropole
18 Grudziński Dominik SP 4
19 Plaskota Mateusz Dobropole
20 Groński Alan SP 3
21 Strzelecki Patryk SP 4
22 Linkowski Piotr SP 3
23 Szwed Mikołaj SP 6
24 Andrzejak Dominik  SP 8
25 Winnicki Krzysztof SP 1
26 Wilk Jakub SP 3
27 Sobański Rafał SP 2
28 Izak Bartłomiej SP 6
29 Janiga Konrad SP 2
30 Kowalewski Wiktor SP 3
31 Kliński Kamil SP 7
32 Gągało Hubert SP 6
33 Grabarek Damian SP 8
34 Szulik Filip  Sądów
35 Karwowski Mateusz SP 4
36 Celmerowski Robert SP 5
37 Ciszewicz Szymon SP 7
38 Zając Maciej Dolice
39 Rataj Paweł SP 5
40 Tomaszewska Maciej SP 6
41 Cieślak Paweł SP 7
42 Białek Jacek Dolice
43 Nowosiński Damian Suchań
44 Szymkowicz Briajan SP 8
45 Chmiel Kamil SP 1
46 Giermak Fichał SP 5
47 Sladecki Radek  SP 1
48 Cimcioch Domink Dobropole
49 Kurman Oskar SP 6
50 Szurgot Sebastian Suchań
51 Jankowski Łukasz SP 3
52 Korzeniowski Piotr SP 3
53 Orzechowski Eryk SP 1
54 Zaborowski Dawid Dobropole
55 Wojdalski Dawid SP 8
56 Wróbel Gabriel Suchań
57 Michalak Szymon SP 1
58 Skrobas Maciej SP 5
59 Karpiński Mateusz SP 1
60 Kołodziejczyk Bartek SP 1
61 Chałubiec Krzysztof Suchań
62 Śladecki Sebastian SP 1
63 Araszkiewicz Adrian SP 3
64 Szarmach Adam Dolice
65 Adamowicz Adrian SP 5
66 Wesołowski Ernest SP 1
67 Kamrat skar SP 1
68 Matyjasik Dawid SP 3
69 Żurawski Damian SP 5
70 Nowacki Eryk SP 3
71 Janus Witold SP 5
72 Żołna Przemek SP 4

   

Chłopc - rocznik 1997  
1 Mierzejewski Eryk SP 2
2 Więcek Tomaasz SP 8
3 Piechota Jakub SP 4
4 Wojcieszek Władysław SP 8
5 Łuksza Damian SP 5
6 Krzemieniecki Kamil SP 8
7 Konopka Dawid SP 2
8 Postół Jędrzej SP 6
9 Groch Łukasz SP 3
10 Kałuziak Dawid SP 1
11 Kościelniak Artur SP 3
12 Borkowski Kacper SP 6
13 Masłowski Jarosław SP 4
14 Imaszewski Sebastian SP 6
15 Wlazłowski Mateusz SP 8
16 Wołowicz Piotr SP 5
17 Dubij Maciej SP 1
18 Graczyk Kamil SP 8
19 Gruszczyński Bartosz SP 5
20 Nyćkowiak Patryk SP 3
21 Kodasiński Sebastian SP 8
22 Zięba Aleksy SP 2
23 Plaskota Adrian Dobropole
24 Hryniuk Jędrzej SP 2
25 Staruch Jakub SP 6
26 Brzęcki Jarosław SP 4
27 Kamiński Bartosz Dolice
28 Czechowski Wiktor SP 5
29 Góra Szymon SP 8
30 Sapinski Wiktor SP 3
31 Sulejewski Dawid SP 1
32 Stefański Michał SP 4
33 Libuda Dawid SP 3
34 Kamiński Igor SP 5
35 Maczan Maksymilian SP 3
36 Woźniak Kamil SP 6
37 Kozdrowski Damian Sądów
38 Babiarz Adam Dolice
39 Szulik Jakub Sądów
40 Wolak Mateusz SP 8
41 Paluszek Mateusz SP 1
42 Nowak Patryk SP 4
43 Ostrowski Krzysztof SP 4
44 Marulewski  Jakub SP 2
45 Chmielewski Przemek SP 3
46 Kośmider Eryk SP 4
47 Karczewski Łukasz Dobropole
48 Kasprowicz Piotr SP 7
49 Dudczyk Patryk Sądów
50 Pernal Łukasz SP 1
51 Radzanowski Kamil SP 3
52 Krysztofek Łukasz SP 3
53 Juszczyk Krystian SP 2
54 Bartosiak Mateusz SP 1
55 Barwiński Błażej  SP 3
56 Szulkowski Daniel SP 3
57 Panaszkiewicz Patryk SP 1
58 Płuciennik Tomas SP 4
59 Saadi Emir SP 6
60 Zakrzewski Piotr SP 1
61 Pawiński Daniel SP 1
62 Komorowski Damian SP 1
63 Kowalczyk Damian SP 2
64 Oniszczuk Dominik SP 6
65 Soswa Paweł Dolice
66 Turniak Paweł SP 1
67 Gibasiewicz Maciej SP 4
68 Zieliński Damian Suchań
69 Predko Paweł SP 1
70 Repak Bartek SP 7
71 Soboń Arkadiusz SP 7
72 Barczak Kacper SP 1
73 Michnik Adrian SP 7
74 Urbaniak Wojciech SP 7
75 Juchniewicz Kajetan SP 7
76 Ciszewski Maciej  SP 1
77 Szymański Piotr SP 7
78 Maik Kuba SP 7
79 Żelech Adam SP 7

   

Chłopcy - rocznik 1996  
1 Michalski Kacper SP 3
2 Mandał Dawid SP 3
3 Furgał Patryk Dobropole
4 Linga Patryk SP 1
5 Rychlewski Mateusz SP 8
6 Horla Oliwier SP 1
7 Jaje Grzegorz SP 3
8 Szkudło Oskar SP 6
9 Płuciennik Paweł Suchań
10 Janczak Michał SP 8
11 Żabicki Radek Dobropole
12 Urbanik Tomasz Dolice
13 Ożański Mateusz SP 4
14 Juszczak Michał SP 3
15 Jefimiuk Dawid SP 5
16 Babirecki Mateusz SP 6
17 Hajdukiewicz Damian SP 3
18 Paluch Wojciech SP 3
19 Psztur Jędrzej SP 4
20 Całuciński Mateusz SP 1
21 Jaruga Jarosław SP 8
22 Szulik Damian  Sądów
23 Niemczynowicz Cezary Suchań
24 Witkowski Michał SP 1
25 Madaliński Bartek SP 1
26 Dawiskiba Mikołaj SP 6
27 Balon Piotr SP 5
28 Malinowski Dawid SP 1
29 Szuber Paweł SP 5
30 Błoch Mateusz Dobropole
31 Chreptowicz Hubert SP 1
32 Krymowski Mateusz SP 1
33 Baran Adrian SP 3
34 Siwiaszczyk Konrad Dolice
35 Kosińsk Bartek SP 8
36 Rogoziński Piotr SP 3
37 Stefaniuk Aleks SP 3
38 Łuczyński Szymon SP 5
39 Rogoziński Patryk SP 4
40 Kaczmarek Michał SP 1
41 Żejmo Sebastian Dolice
42 Jabłoński Łukasz SP 3
43 Babiec Łukasz Dolice
44 Bochniak Tomasz SP 8
45 Bonczał Paweł SP 3
46 Szmuc Sebastian SP 1
47 Kozdrowski Bartosz  Sądów
48 Pelczarski Alan Dolice
49 Kuczyński Michał SP 4
50 Kopczyński Piotr SP 4
51 Dziamara Kacper Sądów
52 Tokarski Hubert Dolice
53 Degusz Piotr SP 1
54 Banc Dawid SP 1
55 Ruta Patryk SP 7
56 Wasik Daniel SP 4
57 Udzik Jakub SP 1
58 Nowaliński Paweł SP 4
59 Gall Sławomir SP 5
60 Marczuk Kamil Dobropole
61 Grzejdziak Krystian SP 1
62 Kiełbowicz Kamil SP 4
63 Pietz Daniel SP 1
64 Kulaziński Kryspin  SP 7
65 Kilar Michał SP 3
66 Morawski Patryk Suchań
67 Tujek Damian SP 4
68 Redzisz Krystian SP 8
69 Juszczak Szymon SP 3

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony ( środa, 22 kwiecień 2009 )
 
wstecz   dalej »
spacer

 
(C) 2014 Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w Stargardzie Szczecińskim
Copyright Bogdan Basiak
spacer